Białostocka kancelaria  mecenas Urszuli Zajko z powodzeniem od lat świadczy usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. W szczególności jednak specjalizuje się w sprawach rozwodowych , a także towarzyszących im następczo sprawach o podział majątku wspólnego. Ponadto częstymi klientami Kancelarii są osoby chcące uregulować formalności po śmierci najbliższych, zatem dotyczące szerokiego zakresu spraw spadkowych.

Kompleksowa pomoc prawna

Obsługę prawną zapewniamy klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom – osobom fizycznym prowadzącym działalność.

Kancelaria prawna - prawnik Urszuli Zajko Białystok

Nasza kancelaria prawna prowadzi również mediacje

Od 2005 roku polskie cywilne prawo procesowe oferuje możliwość skorzystania ze zinstytucjonalizowanej funkcji mediatora sądowego. Jego zadaniem jest udzielanie pomocy i ochrony prawnej stronom pozostającym w sporze dotyczącym prawa pracy, rodzinnego, gospodarczego, cywilnego bez udziału sądu oraz w sposób, który pozwoli rozwiązać konflikt tak, by obie strony były usatysfakcjonowane.

Tradycyjne wartości prawnicze

Dbamy o rzetelne wykonywanie zawodu i profesjonalne podejście do spraw naszych Klientów. Oznacza to, że wszystkie powierzone nam problemy rozwiązujemy w sposób optymalizujący efekty. Strategie postępowania zawsze omawiamy z Klientami, przedstawiamy indywidualne rozwiązania poparte wnioskami płynącymi z wieloletniej praktyki. Czas, który poświęcamy Klientom zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy, z którą się do nas zwraca – nie wprowadzamy limitów. Wyznacznikiem jest dla nas obustronne przekonanie, że obrana droga postępowania jest słuszna i dobrze rokuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Jesteśmy przygotowani do tego, by skutecznie reagować w kryzysowych dla naszych Klientów sytuacjach.