Białostocka kancelaria adwokacka mecenas Urszuli Zajko z powodzeniem od lat świadczy usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. W szczególności jednak specjalizuje się w sprawach rozwodowych , a także towarzyszących im następczo sprawach o podział majątku wspólnego. Ponadto częstymi klientami Kancelarii są osoby chcące uregulować formalności po śmierci najbliższych, zatem dotyczące szerokiego zakresu spraw spadkowych.

Kompleksowa pomoc kancelarii

Obsługę prawną zapewniamy klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom – osobom fizycznym prowadzącym działalność.

Kancelaria Adwokat Urszuli Zajko

Nasza kancelaria adwokacka prowadzi również mediacje

Od 2005 roku polskie cywilne prawo procesowe oferuje możliwość skorzystania ze zinstytucjonalizowanej funkcji mediatora sądowego. Jego zadaniem jest udzielanie pomocy i ochrony prawnej stronom pozostającym w sporze dotyczącym prawa pracy, rodzinnego, gospodarczego, cywilnego bez udziału sądu oraz w sposób, który pozwoli rozwiązać konflikt tak, by obie strony były usatysfakcjonowane.

Tradycyjne wartości prawnicze

Dbamy o rzetelne wykonywanie zawodu i profesjonalne podejście do spraw naszych Klientów. Oznacza to, że wszystkie powierzone nam problemy rozwiązujemy w sposób optymalizujący efekty. Strategie postępowania zawsze omawiamy z Klientami, przedstawiamy indywidualne rozwiązania poparte wnioskami płynącymi z wieloletniej praktyki. Czas, który poświęcamy Klientom zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy, z którą się do nas zwraca – nie wprowadzamy limitów. Wyznacznikiem jest dla nas obustronne przekonanie, że obrana droga postępowania jest słuszna i dobrze rokuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Jesteśmy przygotowani do tego, by skutecznie reagować w kryzysowych dla naszych Klientów sytuacjach.